M.Savėno dublis Latvijoje, E.Zubas ir vėl neįveikiamas Lenkijoje

2013-04-28

Latvijos futbolo pirmenybėse ir toliau nesustabdomai rungtyniauja Rygos „Daugava“ ekipa, kurios gretose – visas būrys lietuvių. Šeštadienį „Virsliga“ čempionate „Daugava“ netikėtai rezultatu 5:0 išvykoje į miltus sumalė „Jurmala“ komandą, net du įvarčius nugalėtojams pelnė Mantas Savėnas.

11-ąjį tašką iškovojęs kaimynų sostinės klubas dalinasi pirmąją vietą turnyro lentelėje, tiek pat taškų turi ir Pauliaus Grybausko atstovaujamas Rygos „Skonto“, 3:0 šiame ture sutriuškinęs Simono Pauliaus ir Roberto Freidgeimo „Ventspils“. P.Grybauskas eilinį kartą įvarčių nepraleido.

M.Savėnas Jūrmaloje pasižymėjo rungtynių pradžioje, kartą tiksliai smūgiavęs iš žaidimo, o kartą tiksliai realizavęs baudos smūgį. Neabejotinai aktyviausias „Daugava“ futbolininkas vėliau neįmušė atsidūręs vienas prieš vartininką, tačiau nuo vartininko atšokusį kamuolį jau į tuščius vartus pasiuntė komandos draugas.

Šiame susitikime rezultatyvų perdavimą atliko Linas Klimavičius, su savo užduotimis gynyboje puikiai tvarkėsi Valdemaras Borovskis, aktyvus buvo Tomas Tamošauskas.

Tuo tarpu Lenkijos „Ekstraklasa“ lygoje ir toliau nuostabiai žaidžia Emilijus Zubas. Šį kartą Belchatovo „GKS“ svečiuose susitiko su Vytauto Lukšos atstovaujama Varšuvos „Polonia“ ir šventė minimalią pergalę 1:0. E.Zubas ir vėl buvo „nepramušama siena“, tuo tarpu V.Lukša rungtynėms vėl nebuvo registruotas.

Paulius Jakelis, Futbolo.TV